Dzień Matki

   Dzisiejszy wpis chciałabym dedykować mamom, wszystkim mamom, ale przede wszystkim mojej mamie, która tworzy takie cuda, jak na poniższych zdjęciach.

     Mama od zawsze miała smykałkę do szycia. Odkąd pamiętam szyła mi sukienki i ubranka dla lalek. Do dziś wspominam szyte przez nią ubrania, które nosiłam jako dziecko. Na pewno były oryginalne, wyjątkowe, inne niż to, co w obecnych czasach oferują nam producenci ubrań. Dzisiaj podobnych i jakościowych rzeczy raczej się nie znajdzie, a większość z tego co jest dostępne, po kilku praniach nadaje się do wyrzucenia.

    Mama na szycie ubrań nie ma już ochoty. Od czasu do czasu szyje jednak dekoracje do domu, którymi obdarowuje rodzinę. Najczęściej są to serwety, serwetki lub takie ozdobne ubranka na butelki, np. do wina. Wino podawane w takim ubranku wygląda naprawdę efektownie:) Dla mnie to najlepszy prezent, jaki można dać drugiemu człowiekowi. Serce, wysiłek, czas poświęcony na stworzenie takiego drobiazgu jest niczym niezastąpiony. Podziwiam jej precyzję, wyobraźnię i talent.

   Swojej mamie, mamie mojego M., siostrze, która jest super mamą, moim koleżankom, które są dla mnie mamami – prawdziwymi bohaterkami życzę szczęśliwego Ich święta, dobrego samopoczucia i odpoczynku od codziennych spraw:):) Podziwiam Was, bo bycie mamą w dzisiejszych czasach jest dużym wyzwaniem!

IMG_2890.JPG

IMG_2895.JPG

IMG_2902.JPG

IMG_2912.JPG

IMG_2924.JPG

IMG_2936.JPG

IMG_2944

Zdjęcia oznaczone moim logo zostały wykonane przeze mnie i wraz z publikowanymi przeze mnie tekstami są chronione prawami autorskimi.

Zapisz


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s