Love Style Life – Garance Doré

    

 

7.jpg

     Garance Doré  przez niektórych znawców współczesnego świata mediów uważana  jest za najlepszą, najpopularniejszą blogerkę.

Poza pisaniem bloga, Garance jest również genialną ilustratorką mody, co dało jej przepustkę do tego wielkiego świata. Publikowała swoje ilustracje w wielu magazynach tj. Elle, Vogue, New York Times.

Jej poczucie estetyki i talent rządzą mą wyobraźnią od jakiegoś czasu, sprawiają, że zwracam uwagę na zwykłe przedmioty, którymi się otaczam, a chciałabym otaczać się pięknem.

Jaj barwny życiorys pokazuje, że warto wierzyć w swój talent i nie poddawać się w chwilach zwątpienia, a także żeby być szczęśliwym, powinno się stworzyć swoją własną definicję słowa sukces.

Niedawno napisała książkę pt.: „Love Style Life”, którą wprost uwielbiam. Jest to niezwykle optymistyczna, okraszona humorem pozycja, którą wszystkim serdecznie polecam.

Polecam ją osobom, które lubią piękne historie o spełnianiu marzeń, dążeniu do celu, realizowaniu się dzięki pasji.

Garance udowadnia, że będąc sobą, dzięki wytrwałości, gotowości do podejmowania wyzwań i otwartości na to co przynosi życie, można osiągnąć wiele. Jej historia oraz pozytywna energia pokazuje, że wielu z nas, jeśli tylko chce, może odmienić swoje życie.

Jest to książka, którą można przeczytać od deski do deski pomiędzy porannym espresso a popołudniowym cappuccino, a potem wraca się do niej w rozmowach z przyjaciółką.

A przepiękne, niezwykle efektowne ilustracje, dodają tej książce wyjątkowości. Esteta nie przejdzie obok nich obojętnie.

Dla przykładu kilka z nich:

3

5

2

8.jpg

Warto wspomnieć, że autorka pięknie pisze nie tylko o modzie, elegancji, stylu i swoim kosmopolitycznym świecie, ale również o sprawach najważniejszych tj. przyjaźń, miłość, bliskość, umiejętność i potrzeba składania podziękowań za prezent czy spotkanie.

A na sam koniec mój ulubiony cytat z książki:

„Nikt idealny nie jest fajny, a nikt fajny nie jest idealny”

Miłej lektury!

Zdjęcia oznaczone moim logo zostały wykonane przeze mnie i wraz z publikowanymi przeze mnie tekstami są chronione prawami autorskimi.
Ten post nie jest sponsorowany.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s